Bojkotujemy najbliższe mecze reprezentacji !

W związku z promowaniem maseczkowego terroru przez PZPN, bierną postawą w stosunku do piłki amatorskiej (a wręcz rozwalanie piłki amatorskiej) my bojkotujemy mecze kadry ! Nie będziemy oglądać tej farsy w wydaniu sprzedawczyków związkowych i piłkarzyków pajacyków ! Nie godzimy się na zamykanie piłki amatorskiej oraz na terror maseczkowy ! Zgadzasz się z nami ? Zamiast oglądać mecz wyjdź z domu i idź na spacer. Wyjdź na świeże powietrze – najlepiej do parku, lasu. Zacznij oddychać czystym powietrzem i nie trać czasu na idiotów spod znaku PZPN, którzy promują w każdy możliwy sposób noszenie kagańców !

O tym, że profesjonaliści demaskują się w tej całej propagandzie pisaliśmy ostatnio na łamach serwisu. Wystarczy obejrzeć poniższy film aby od razu dostrzec ich niedociągnięcia w scenariuszu. Najbardziej widoczne błędy: spotkanie na odprawie sztabu z zawodnikami oraz zajęcia na siłowni. Na siłowni cały sztab kadry w maskach, natomiast zawodnicy bez masek. Nawet sobie żółwiki i piąteczki przybijają.

A teraz spójrzmy na meeting sztabu reprezentacji i zawodników. Wszyscy zawodnicy zamaskowani a tym razem sztab bez masek. Jaki jest cel tej farsy ? Promowanie noszenia maseczek u zwykłych ludzi, którzy te programy oglądają o czym pisaliśmy już wcześniej ! Ale nas nikt na to nie nabierze, dlatego najbliższe mecze kadry będą rozgrywane nie tylko przy pustych trybunach ale i przy wyłączonych telewizorach !

Ujęcia w newsie pochodzą z oficjalnego kanału PZPN na YT: https://www.youtube.com/watch?v=uW1thob6kmU