Czas na kolejną rewolucję kadrową !

Wczorajszy mecz i ten sprzed tygodnia pokazał że w naszym zespole musi dojść do rewolucji kadrowej, ponieważ zawodnicy których mamy obecnie do dyspozycji nie spełniają pokładanych w nich nadziei.

Dlaczego rewolucja? Sport amatorski to powinna być przyjemność z organizacji I brania w nim udziału. Jednakże widząc takie rzeźbienie jakie odchodzi ostatnio w naszym zespole nie można w żaden sposób mówić by sprawiała nam oraz naszym kibicom radość i przyjemność.

Potrzebna nam młodych, ambitnych I przede wszystkim wybieganych zawodników chcących walczyć o coś więcej niż ostatnie lokaty w a klasie. Wyniki z poprzedniego sezonu oraz te z obecnego nie zadowalają zarządu klubu, który zawsze dba o wzorową organizację.

Potrzebujemy również dyrektora sportowego, który będzie wyławiał piłkarskie perełki z wyższych lig za darmową kwotę odstępnego.

Co oferujemy: zarobki w wysokości O zł, dobra atmosferę w przypadku sukcesów, napoje izotoniczne, dostęp do zabiegów fizjoterapeutycznych w przypadku kontuzji, treningi i mecze w bardzo dobrych warunkach czy dofinansowanie do butów sportowych.

Jesteśmy klubem amatorskim I nie płacimy za kopanie więc wszystkim ligowcom którzy myślą że zarobią u nas jakieś pieniądze od razu mówimy: NIE.

Wszelkie kandydatury: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: fc_aquila@o2.pl lub w wiadomości prywatnej.