Kandyduja do Rady Osiedla Kijewo !

123

Dwaj przedstawiciele klubu Waldemar Tomczyk i Jan Tomczyk, czyli ojciec i syn startują w wyborach do Rady Osiedla Kijewo. Liczymy na aktywny udział mieszkańców w głosowaniu 5 czerwca. Prosimy o poparcie dla naszych kandydatów z numerami 26 i 27!

 

Jan Tomczyk – od urodzenia mieszkaniec Kijewa, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego i Uniwersytetu Szczecińskiego. W roku 2015 uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego i licencjata dziennikarstwa na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiada licencję trenerską piłki nożnej UEFA A i licencję trenerską Federacji Angielskiej. Współzałożyciel, prezes i trener klubu FC Aquila Szczecin. Współautor zwycięskiego projektu SBO 2015 dotyczącego boiska przy ul. Orlej.

 

Waldemar Tomczyk – wieloletni mieszkaniec Kijewa, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego, Studium Finansów WSB w Poznaniu, zawodowy kierowca, pszczelarz. Posiada licencję trenerską piłki nożnej UEFA B. Współzałożyciel klubów piłkarskich Victoria Rychliki i FC Aquila Szczecin. Jako trener koordynator koordynuje pracę nad szkoleniem dzieci i młodzieży w Aquili. Jest najstarszym czynnym zawodnikiem w klubie.

 

Wybory odbędą się 05.06.2016 roku w nowej siedzibie RO przy ul. Zoologicznej (dawny kebab)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.