Liczą się Tylko 3 pkt! Aquila – Podlesie (28.04.2013r.)

aquilavspodlesieW niedzielę o 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witkiewicza rozegramy kolejne spotkanie rundy wiosennej Serie B. Tym razem z Podlesiem Sowno, z którym jako jedynym zespołem w tej grupie nie udało nam się przegrać.

W rundzie jesiennej naszego pierwszego sezonu w lidze ? 2011/2012 ? odnotowaliśmy serię siedmiu porażek z rzędu i do meczu z Podlesiem przystępowaliśmy bez wiary w zwycięstwo. Podlesie pomogło nam jednak przyjeżdżając w mocno okrojonym składzie, co wykorzystali grający na środku pomocy Sławomir ?Gwiazda? Kłos zdobywając cztery bramki z iście Lewandowską precyzją i napadzior Wojciech ?Gwiazda piłki ręcznej? Szymaniak zdobywając piątego gola z główki. Braciom P. i Jonnemu Brawo nie udało się doprowadzić do wyrównania. Było to nasze pierwsze zwycięstwo w lidze.
Bilans kolejnych spotkań z Podlesiem to remis w rundzie wiosennej sezonu 2011/2012 i zwycięstwo w rundzie jesiennej obecnego sezonu.Tak jak przed tygodniem z Komarexem również w tą niedzielę będziemy musieli obejść się bez Bartłomieja Kaczmarka, Damiana Zdanowskiego, Michała Frydrycha oraz Bartka Górskiego. Cała czwórka leczy jeszcze kontuzje nóżek. Być może, ale nie jest to pewne, do zespołu powróci Przemek Szymański, który od ponad miesiąca zmagał się z ciężką chorobą, jakiej nabawił się tańcząc brejkdensy.Zapowiada się arcyciekawy pojedynek, szczególnie jeśli bracia P. i Jonny Brawo zdecydują się poświęcić swój niezwykle cenny czas, odwiesić buty z kołka i wybiec na sztuczną murawę w świetle jupiterów.

Rozgrywki: B-Klasa
Data: 28 kwietnia 2013r.
Dzień Tygodnia: Niedziela
Godzina: 18:00
Miejsce: sztuczne boisko przy ul. Witkiewicza

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.