!! Maseczkowa Teoria spiskowa Nowej Normalności !!

Dlaczego ligi amatorskie są zawieszone a profesjonalne mogą grać. Co niby profesjonalny sport ma mniejsze ryzyko zarażenia wirusem? Amatorski sport jest bardziej narażony? Naszym zdaniem nic bardziej mylnego ! Wszystko sprowadza się do nowego porządku o którym mówią przedstawiciele władzy w Polsce oraz na świecie.

Patrzymy na transmisję z meczu na Canal plus. Co widzimy? Na ławce rezerwowych zawodnicy i sztab w maseczkach. Osoby odpowiedzialne za organizację meczu czy za pomoc przy meczu też w maskach. Mecz w polskiej lidze? W Angielskiej? Hiszpańskiej? Kobiety? Wszędzie ten sam obrazek. Dla przykładu kilka zdjęć z Facebooka Pogoni Szczecin, Olimpii Szczecin czy nawet Legii Warszawa – a więc drużyn z ekstraklasy. Czyli ligi profesjonalnej.

Zapytajcie amatora jak się czuł jak poszedł pograć w piłkę ze znajomymi. U nas żaden nie narzekał. Wręcz przeciwnie. Po każdym treningu poziom zadowolenia o wiele większy niż po całodniowym siedzeniu w domu.

To amatorzy nadają ton. Jedziemy na mecz do Gryfina. Ktoś tam chodzi w maskach jak idiota gdy wokół las ? Na Pomarańczowej gramy mecz i przyjezdni zawodnicy też bez masek bo na chuj one potrzebne? Oglądamy galerie zdjęć z IV ligi. Niby kibiców nie ma ale sztaby drużyn i zawodnicy rezerwowi też bez masek. Arbitrzy ? Bez masek ! Wniosek jest jeden. Amatorzy są zagrożeniem dla Nowego Porządku. Zwykły obywatel ma chodzić w masce i dusić się swoim własnymi pierdami. Ma być oswojony z tym że psim obowiązkiem jest kaganiec na twarzy!

Ale jak się napatrzy na amatorów to tego nie zauważy! Wręcz przeciwnie. Jeszcze przyjdzie mu do głowy by ściągnąć to z twarzy i pooddychać czystym powietrzem, szczególnie gdy na zewnątrz ładna pogoda a boisko znajduje się koło lasu.

Nas jednak nikt nie oszuka. Profesjonaliści sami się dekonspirują. Po wygranych meczach zawsze wrzucają sobie wspólne zdjęcie z ciasnej szatni gdzie po zwycięstwie kisi się ponad 20 chłopa albo 20 kobiet i wtedy nikt już maski nie nosi !! A niby takie odstępy trzeba mieć ! Takiej higieny przestrzegać ! Że jeden drugiemu smród spod pach wywąchuje !

Mamy nadzieję że nasi przedstawiciele związków piłkarskich pójdą w końcu po rozum do głowy i zaczną czynić postępy by ligi amatorskie grały normalnie. Grasz w Ekstraklasie. Płacą ci za kaganiec na mordzie. Zakładaj. Ale nas normalnych ludzi proszę nie zarażać swoją głupota i otworzyć NAM KURWA LIGĘ BO MY CHCEMY GRAĆ A NIE PATRZEĆ NA WASZE ZAKUTE ŁBY !!

Zdjęcia w newsie pochodzą z serwisów:

https://www.facebook.com/LegiaWarszawa

https://www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczecin

https://www.facebook.com/PogonSA