Mecz kontrolny na remis

Wynikiem remisowym zakończył się ostatni mecz kontrolny, który rozegraliśmy w 2020 roku. Na boisku przy ulicy Pomarańczowej zmierzyliśmy się z B-Klasową drużyną OKS Prawobrzeże.
W naszym zespole nie mogliśmy zobaczyć kilku zawodników, którzy nie byli dostępni z różnych przyczyn. Dzięki spotkaniu z wymagającym przeciwnikiem mogliśmy skupić się na analizie naszych błędów, z których mamy nadzieję zawodnicy wyciągną odpowiednie wnioski – przede wszystkim nadal tracimy zbyt dużo bramek. Jeden z naszych zawodników – Jakub Ostrowski – musiał opuścić wcześniej mecz. Zawodnik naciągnął mięsień czworogłowy uda i jego pauza będzie wynosić od 2 do 4 tygodni.
Nadal rozglądamy się za wzmocnieniami do drużyny, szczególnie na pozycji środkowego obrońcy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Na koniec trzeba dodać, że od dziś zawodnicy mają przerwę w treningach. Nie znaczy to jednak, że mogą spocząć na laurach. Wszyscy otrzymali indywidualne rozpiski, które mamy nadzieję, będą systematycznie realizowane. Tymczasem czeka nas podsumowanie roku 2020, które zamieścimy już w przyszłym tygodniu.