” W Sieci „

Witamy na oficjalnej stronie klubu piłkarskiego FC Aquila Szczecin. Będziemy tutaj zamieszczać wszystkie informacje związane z naszą działalnością. Na początek pochwalimy się co zostało dodane i co działa poprawnie na nowo otwartej stronie:

1. W większości zostały przywrócone newsy znalezione na facebookowym profilu Klubu
2. W 100% działa górne menu. Chcielibyśmy zaznaczyć, że jeżeli któraś zakładka jest dodatkowo rozwijana prosimy nie klikać w pierwszy odnośnik ponieważ zostaniecie przekierowani na stronę główną. Przykład: FC AQUILA dzieli się na centrum treningowe i informacje. Po wciśnięciu na ?FC AQUILA? zostaniecie przekierowani na stronę główną
3. Działa system rejestracji. Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik ma prawo dodawać komentarze, głosować w ankietach itd?
4. Komentarze do wszystkich starszych newsów, które przywróciliśmy zostały wyłączone. Można komentować wszystkie newsy począwszy od najnowszego z dnia 10.04.2013
5. Działają odnośniki do filmowej strefy naszego Klubu. Niestety dział filmowy jest jeszcze ubogi w filmy naszej produkcji. Mamy nadzieję, że się to jak najszybciej zmieni.

Pragniemy również na wstępie zaznaczyć, że nie wszystkie elementy działają tak jak byśmy sobie tego życzyli. Chcielibyśmy abyście wiedzieli nad czym obecnie pracujemy i która część serwisu nie jest w pełni mobilna.

1. Obecnie nie mamy profili zawodników pierwszej drużyny oraz listy zgłoszonych zawodników drużyn młodzieżowych
2. Admin strony nie ma dostępu do wpełni interaktywnej tabeli ligowej oraz kalendarza spotkań
3. Nie działają odnośniki w stopce (chwilowo nie wiemy w jaki sposób ją wykorzystać)
4. Nie działa opcja ?Wybierz klub?. Nie będzie działać dopóki nie rozwiążemy punktu drugiego

Mamy nadzieję, że strona będzie się rozwijała z każdym tygodniem, a Nam nie zabraknie zapału do jej aktualizowania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.