Piątkowa garść newsów z obozu AQUILI

Jest godzina 10:25. Dla wszystkich kibiców prezentujemy garść świeżych jak poranne bułeczki newsów z obozu AQUILI.


1. Alvaro nie będzie dostępny na sobotnim meczu z Ehrle. Hiszpański zawodnik, będący ostoją naszego środka pomocy w tym czasie pracuje i nie wspomoże nas. Prawdopodobnie będzie dostępny dopiero za tydzień na meczu z Czarnówkiem.


2. Piotr „Dworu” Również prawdopodobnie wypada z kadry meczowej. Zawodnik obudził się dziś z gorączka bliska 39 stopni. W normalnym świecie zacisnał by zeby i przyjechał na mecz. W dobie covidiozy nie chce ryzykować i weekend spędzi w domu pod kołdrą.


3. Mateusz Bylicki w sobotę będzie niedostępny, ponieważ będzie świętował urodziny dziecka. Wszyscy w klubie życzymy 100 lat i chyba podarujemy Mateuszowi karnet kibica, aby dziecko ? oglądało występy ojca z trybun.


4. Dzisiejszego dnia urodziny obchodzi Mateusz Mróz. Popularny pierożek dołączył do naszego klubu w wakacje 2020 roku i jest kierownikiem imprezy oraz atmosfery. Bez „pierożka” Nasze życie byłoby smutne i nie mielibyśmy takiej motywacji do pisania jaka mamy obecnie. 100 lat ???


5. Wczoraj młodzicy AQUILI rozegrali mecz z mocną Arkonia. Chlopcy przegrali 3:2. Mimoporazki mogą być zadowoleni z występu, ponieważ bramkę dająca zwycięstwo, goście zdobyli na 5 minut przed końcem meczu.

To wszystko na chwilę obecną.

Zapraszamy do śledzenia z zapartym tchem naszych newsów, gdzie piszemy prawdę i walimy prosto z mostu.

AQUILA HEJ!!