Pierwsze zwycięstwo w 3 meczu kontrolnym. FC AQUILA 3-2 FC Future

??? Dzisiejszy sparing zakończony zwycięstwem ???

FC AQUILA 3-2 FC Future

W dniu dzisiejszym nasi seniorzy mierzyli się z zespołem FC Future Szczecin, który na codzień występuje w szczecińskiej B Klasie.

Nasi zawodnicy mimo bardzo dużych braków kadrowych stanęli na wysokości zadania i pokonali przeciwników 3:2. Wynik mógłby być bardziej okazały gdyby Patryk wykorzystał rzut karny. Niestety uderzył niecelnie.

Była to udana inauguracja nowych piłek meczowych ufundowanych przez firmę ? Need Finance Wojciech Maciocha ? Bardzo dziękujemy za prezent. Mamy nadzieję, że również w meczach ligowych nowe piłki będą jak najczęściej wpadały do bramki przeciwnika a jak najrzadziej do naszej ??

? Na koniec warto odnotować, że w zespole przeciwnym wystąpił jeden z naszych zawodników – Dominik, który nie otrzymał zezwolenia na transfer do innego klubu, mimo to znalazł się w zespole przeciwnym. Mamy nadzieję, że zawodnik w przyszłym tygodniu nie zabłądzi I tym razem trafi do szatni naszego zespołu. ??

#szczecin #aklasa #zachodniopomorskie #zzpn #laczynaspilka #pzpn #łączynaspiłka #laczynaspasja #pilkanozna #football #grassroots