Piotr Dykiert kandydatem na prezesa ZZPN !

Już niedługo wybory na prezesa Zachodnipomorskiego Związku Piłki Nożnej. Jednym z kandydatów jest – Piotr Dykiert. Poniżej prezentujemy list oraz program kandydata na stanowisko prezesa. Życzymy powodzenia !

Szanowni Państwo!
Już 21 maja delegaci na Walne Zgromadzenie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej dokonają wyboru władz na najbliższą kadencję. Tylko od nas zależy jaka to będzie kadencja, czy uda się zmienić oblicze piłkarskiego środowiska na Pomorzu Zachodnim – a tym samym rozpocząć realizację nowych pomysłów, które jako kandydat na Prezesa ZZPN stawiam sobie w obliczu tego najważniejszego wydarzenia – określającego kompetencje związku na najbliższe lata. W tych trudnych społecznych czasach, gdzie zdrowie odgrywa najważniejsze zadanie, gdzie boiska czekają na zapełnienie się zawodniczkami i zawodnikami rywalizującymi na poszczególnych poziomach ? postaram się w skrócie przedstawić najistotniejsze walory programu #FrontemDoPiłki, który jest również wiodącym tematem mojego programu wyborczego. Zapraszam do zapoznania się z tematyką, dyskusję w każdej dowolnej formie – czy też propozycje mające na celu wprowadzenie nowej jakości funkcjonowania naszego środowiska.
Zapraszam do kontaktu w każdej możliwej formie – przez portale społecznościowe, korespondencję mailową, telefoniczną lub osobistą podczas wielu spotkań, które po panujących obostrzeniach będę chciał skutecznie realizować.
Do zobaczenia!
Piotr Dykiert ? kandydat na Prezesa ZZPN