Po wskazówki do najlepszych!

Dzisiejszego dnia trenerzy AQUILI spotkali się z trenerem oraz zawodnikami Pogoni Szczecin, by otrzymać ostatnie wskazówki przed zbliżającą się rundą rozgrywkową. Wskazówki od trenera Wdowczywka były następujące:

Bez odpowiedniego przygotowania motorycznego oraz kondycyjnego nie ma co liczyć na jakiekolwiek zwycięstwa, o remisach nie wspominając.

Jako, że w naszym zespole brakuje doświadczenia, przy okazji spotkania podjęliśmy rozmowy dotyczące wypożyczenia Hernaniego. Sam zawodnik wykazał wyraźne zainteresowanie przejściem do nas, jednakże Pogoń nie podjęła rozmów na temat transferu, ponieważ sama ma pewne problemy z obsadą pozycji, na której występuje brazylijski obrońca.

Okienko transferowe w Serie-B jest wciąż otwarte, na celowniku naszego sztabu znalazł się również Marcin Robak, który mógłby szybciej zaadoptować się w szczecińskim środowisku udając się na czteromiesięczne wypożyczenie do naszego Klubu. Niestety i tym razem nie dopisało nam szczęście, ponieważ oprócz Marcina, Tomasza oraz Donalda w Dumie Pomorza po prostu brakuje?. Napastników przez duże N. Nowemu łowcy bramek Pogoni życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że szybko zaadoptuje się w nowym zespole (jeżeli nie – do rozmów wrócimy zimą :)).

W załączeniu kilka zdjęć z naszego spotkania:

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.