Popsute piłkochwyty na Orlej

? ? Popsute piłkochwyty ??
W ostatnich dniach doszło do uszkodzenia piłkochwytów na boisku przy ul. Orlej (prawdopodobnie w wyniku silnego wiatru). Sprawa została zgłoszona do odpowiednich jednostek UM Szczecin i pozostaje nam czekać na ich naprawę. Klub poprosił również o informację czy wszystkie piłkochwyty zostały zamontowane zgodnie ze wszystkimi wytycznymi i nie stanowią niebezpieczeństwa dla osób korzystajacych z boiska. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

? Mamy nadzieję, że popsute piłkochwyty zostaną jak najszybciej naprawione ?

Prezentujemy treść wiadomości, którą Prezes klubu przesłał do jednostek UM Szczecin drogą e-mail.

W związku z uszkodzeniem po wichurach słupów prawego piłkochwytu na boisku przy ul. Orlej (przechylone i niestabilne pięć słupów piłkochwytu, zerwana linka mocująca siatkę piłkochwytu), uprzejmie prosimy o pilną naprawę uszkodzenia i sprawdzenie, czy wszystkie słupy piłkochwytów zostały prawidłowo zamocowane z użyciem tulei i pozostałych elementów montażowych, czy są stabilne i czy nie stanowią zagrożenia dla przebywających w pobliżu osób.

Naszym zdaniem, kilkumetrowe, ciężkie, stalowe słupy podtrzymujące siatkę piłkochwytów, nie powinny się przechylać i ruszać pod wpływem wiatru. Grozi to przewróceniem się słupa, co może zakończyć się tragedią.

Uprzejmie prosimy o pilną interwencję w tej sprawie, tak, aby boisko było w pełni bezpieczne dla użytkowników, korzystających z niego w najbliższej przyszłości.

Z poważaniem

Jan Tomczyk
Prezes FC Aquila Szczecin