Różański i Górecki poza kadrą !

Niedawno informowaliśmy o kontuzji Daniela Kotowicza. Tym razem na nasz zespół spadły kolejne dwa ciosy. Janek Różański z powodu pracy zawodowej oraz korona kryzysu prawdopodobnie opuści kadrę meczową na dłuższy okres. Zawodnik chce skupić się na razie na swojej pracy i nie ma czasu na jeżdżenie po wioskach i granie meczy ligowych.

Andrzej Górecki ma również podobne zagwozdki z pracą zawodową. Oprócz tego nie czuje się na siłach fizycznych by grać na poziomie A-Klasy. Dotychczas występował głównie w zespole rezerw. Poziom tej ligi oraz zaangażowanie zawodników w niej występujących przerosło najśmielsze oczekiwania Andrzeja. Postanowił zakończyć swoją piłkarską karierę.

To nie wszystkie osłabienia składu meczowego. Z jutrzejszego meczu w Gardnie z powodu bólów mięśniowych po meczu z Czarnymi wypada Marek Jurgoński.

Przed nami pojedynek na trudnym terenie. Pytanie co dalej? Nasza kadra jest coraz węższa, a w czerwcu czeka nas prawdziwy maraton: mecze weekend – środa i to aż trzy razy.

Mamy nadzieję, że jakoś przetrwamy ten okres chociaż już teraz wiemy że będzie nam bardzo trudno. Dlatego prosimy nie dziwić się naszej rosnącej frustracji, szczególnie po przegranych meczach…