W II rundzie z Jeziorakiem ! (28.08.2013r.)

Wydział Gier i Ewidencji przedstawił wyniki “losowania” II Rundy Pucharu Polski ZZPN – regionu szczecińskiego. “Wylosowaliśmy” zespół z Osiedla Kasztanowego – Jeziorak Szczecin, występujący na co dzień w lidze okręgowej (dwie klasy rozgrywkowe wyżej niż my). Jest to zespół z bogatą przeszłością, ponieważ został założony już w roku 1966, a więc dokładniej 45. lat przed narodzinami AQUILI. Termin spotkania został ustalony przez związek na 18.09.br na godzinę 16:30.

Aquila Szczecin (B-Klasa) vs Jeziorak Szczecin (l.Opłn)

Pozostałe pary II rundy:

Sparta Gryfice (A) Pomorzanin Przybiernów(Osz)
Vielgovia Szczecin (A) Ehrle Dobra(Opłn)
Pomorzanin II Nowogard (A) Flota II świnoujście(Osz)
Ina II Stok Goleniów (B) Pomorzanin Nowogard(Osz)
Zalew Stepnica (B) Iskierka Szczecin(Osz)
Fala Międzyzdroje (A) Wybrzeże Rewalskie Rewal(Opłn)
Hetman Grzybno(Opłd) Chemik II Police(Opłn)
Kluczevia II Stargard Szcz. (B) Wicher Przelewice(Opłd)
Błękit Pniewo(Opłd) Tanovia Tanowo(Opłn)
Myśla Dargomyśl(Opłd) Polonia Gizyn(Opłd)
Orzeł Bierzwnik(Opłd) Gavia Choszczno(Osz)
Jantar Dziwnów (A) Rega Trzebiatów(Opłn)
Dęby Rogowo (B) Zorza Dobrzany(Osz)
Prawobrzeże Świnoujście (A) Wicher Brojce(Opłn)
Jedność Przewłoki (A) Ina Ińsko(Osz)
Czarni Lubanowo (A) Odra Chojna(Osz)
Rurzyca Nawodna (A) Morzycko Moryń(Osz)
Koral Mostkowo (A) Piast Karsko(Opłd)
Orzeł Prusinowo (A) Mewa Resko(Opłn)
Grot Gardno (A) Victoria Przecław(Osz)
Unia Swochowo (A) Stal Lipiany(Osz)
Fagus Kołbacz (A) Sokół Pyrzyce(Opłd)
Pogoń II Barlinek (A) Klon Krzęcin(Osz)
Dąb Dębice (A) Orkan Suchań(Opłd)
AP Gavia II Choszczno (B) Pogoń Barlinek(Osz)
Dąbrovia Stara Dąbrowa (A) Orzeł Pęzino(Opłd)
KLUKS Krzywin (A) Kasta Szczecin(Opłn)
Morzycko II Moryń (B) Osadnik Myslibórz(Osz)
Unia Stargard Szczeciński (A) Remor Recz(Opłd)
Masovia Maszewo (A) Mechanik Warnice(Opłd)
Hanza Goleniów (A) Światowid Łobez(Opłn)
Radovia Radowo Małe(A) Piast Chociwel(Osz)
Iskra Golczewo(Opłn) Promień Mosty(Opłn)
Orzeł Trzcińsko Zdr.(Opłd) Błękitni II Stargard(Opłn)
Sparta Węgorzyno(Opłn) Rolpol Chlebowo(Opłn)
Korona Stuchowo (A) Polonia Płoty(Osz)
Mieszko Mieszkowice(Opłd) Zieloni Zielin(Opłd)
WODR Barzkowice (A) Unia Dolice(Osz)
Ogniwo Babinek(Opłd) GKS Mierzyn(Opłn)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.