Zapowiedź II kolejki spotkań

Przed zespołami seniorskimi Aquili druga kolejka spotkań w Serie B i w ALPN. W pierwszej kolejce zawodnicy grający w Klasie B po wyrównanym meczu zremisowali na wyjeździe z Zalewem Stepnica, zaś drużyna grająca w ALPN pokonała 4:2 zespół Kartel Kijewo, któremu mimo szaleńczych ataków nie udało się powalczyć choćby o remis.

W sobotę o godz. 13:00 B-Klasowa Aquila podejmie na boisku przy ul. Witkiewicza zespół rezerw Jezioraka Załom, które w meczu pierwszej kolejki wygrały 1:0 z Leśnikiem Kliniska. Aquila w ubiegłym sezonie stoczyła dwa pojedynki z zespołem Leśnika, dwukrotnie przegrywając 1:2. W porównaniu do meczu pierwszej kolejki w składzie Aquili nastąpią zmiany spowodowane wakacyjnymi wyjazdami niektórych zawodników (Paweł Rozpondek i Jan Tomczyk rozbijają się nie wiedzieć czemu po zagranicach) i wymuszone kontuzjami (Kamilowi Grudzie spuchła nieco nóżka po ostatnim meczu, w związku z czym na razie nie ma czym kopać gały i w tej kolejce musi ograniczyć się do gry w szachy).

Część zawodników w sobotę ciężko pracuje. Mamy jednak nadzieję, że jakoś uda im się dotrzeć na mecz.

W niedzielę o godz. 9:30 w lidze ALPN Aquila spotka się z Zenitem Majowe. Oba zespoły odniosły zwycięstwa w meczach pierwszej kolejki. Zapowiada się naprawdę emocjonujące spotkanie równorzędnych przeciwników. Z całą pewnością i tym razem ciekawych akcji nie zabraknie, a zawodnicy Aquili będą walczyć o pełną pulę.

Po meczowym weekendzie czeka nas tylko krótka przerwa, gdyż już w najbliższy wtorek, 10 września piłkarze Aquili wybiegną na równo przystrzyżoną murawę na Pomarańczowej, by walczyć o puchar w Turnieju organizowanym przez Klub Piłkarski Iskierka z okazji Dnia Piłkarza

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.