Zapowiedź meczu: Aquila – Dęby! (04.09.2011r.)

297807_280102905349103_6188545_n

Już w niedzielę punktualnie o godzinie 15:00 na ?Komin Arena? staną naprzeciw siebie dwie B-Klasowe ekipy: FC Aquila Szczecin podejmować będzie Dęby Rogowo. Dla gospodarzy będzie to pierwsze, historyczne ligowe spotkanie.

Drużyna, która w niedzielę zagości na boisku przy. Ul. Dąbskiej w zeszłym sezonie zajęła czwartą lokatę. Na 18 spotkań aż dziewięciokrotnie zgarniała komplet punktów, dwa razy dzieliła się punktami z przeciwnikami oraz siedmiokrotnie schodziła z boiska pokonana. Nasi niedzielni przeciwnicy strzelili pięćdziesiąt jeden bramek tracąc przy tym czterdzieści cztery! Jedynie Tanowia Tanowo i Hutnik II Szczecin mogły pochwalić się większą ilością zdobytych bramek, wbijając przeciwnikom kolejno 99 oraz 66 goli (przypomnimy, że obu drużyn już w B klasie nie ma ? Tanowia awansowała ligę wyżej, a Hutnik rozwiązał swoje rezerwy).

A teraz króciutko o drużynie gospodarzy, którzy będą musieli radzić sobie bez środkowego pomocnika Rafała Jastrząba, który nabawił się kontuzji kolana. Po zaleczeniu urazu stawu łokciowego do drużyny powraca Daniel Kantorski. Oprócz niego w meczowym protokole prawdopodobnie znajdą się: K. Stasiak, Sz. Górczany, P.Kirchoff, D. Antoszczyk, M.Przybyłowski, M. Kantorski, M. Borkowski, M. Tomczyk, A. Iwanowski, P. Bilski, T. Berdychowski, M. Jankowski, J. Tomczyk, M. Frydrych.

Możemy być świadkami pasjonującego widowiska. Obie drużyny z pewnością będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Dopingu i zachęty szczególnie potrzebują młodzi zawodnicy beniaminka B-klasy, nowo powstałej drużyny osiedlowej FC Aquila, która do rozgrywek przystępuje po zaledwie czterotygodniowych przygotowaniach, nie mając praktycznie żadnego doświadczenia na ligowych boiskach. Dlatego Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy w tą niedzielę na ?Komin Arena?!

Miejsce: Szczecin, Komin Arena

Data: 04.09.2011r.,15:00

Sędzia: Młodziejewski D

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.