!!! Zarząd AQUILI MILIONERAMI !!!

Zgodnie z treścią maila, który w dniu wczorajszym wpłynął na klubową skrzynkę mailową, zarząd klubu już niedługo będzie dysponował wielomilionową kwotą. Już teraz tworzony jest biznesplan w jaki sposób zagospodarować otrzymanymi środkami pieniężnymi.
Ponieważ piłka amatorska w takim wydaniu jakim jest obecnie musi po prostu upaść, to zapewne pójdziemy śladami KS Wieczysta Kraków i doprowadzimy do profesjonalizacji naszego klubu. Oto plany do zrealizowania przez nasz klub na najbliższe miesiące.
? Na początek w planach mamy ściągnięcie wielkiej gwiazdy piłkarskiego futbolu. A jest w czym wybierać. W końcu w czerwcu wygasają umowy takim piłkarzom przez wielkie P jak: Ryan Bertrand, Jérôme Boateng, Hakan Calhanoglu czy Sergio Ramos oraz Leo Messi. Zapewne na tych dwóch ostatnich nie było by nas stać, ale pomarzyć zawsze można ?
? Sprowadzimy do klubu kilku scoutów, którzy będą penetrować rynek chorwacki, czeski, słowacki, islandzki, brazylijski i amerykański w poszukiwaniu ukrytych talentów !
? Najbardziej zasłużeni zawodnicy z obecnej kadry otrzymają profesjonalne kontrakty. Nie będą musieli tyrać w robocie od 8 do godzin wieczornych. Będą mogli skupić się na trenowaniu.
? Budowa ośrodka meczowego wraz z bazą hotelową poza Szczecinem.
? Poszerzenie sztabu szkoleniowego o przyciągające uwagę mediów – nazwisko. Obecnie na rynku jest kilku ciekawych trenerów do wzięcia za darmo. Są to m.in: Frank Lampard, Andrea Pirlo, Antonio Conte, Marco Silva, Maurizio Sarri czy znakomity polski trener Jerzy Brzęczek ! Będzie się działo !
? Działalność na rynku marketingowym. Poszerzenie grupy firm wspierających nasz klub o konkretne i rzeczowe firmy. Na naszej liście już są: Emirates, Visit Dubai – Odwiedź Dubaj, Visit Rwanda, Chevrolet, PlayStation, Play, Yokohama Off-Highway Tires, T-Mobile a być może będzie to Playboy lub Durex. Już teraz trwają rozmowy z przedstawicielami powyższych firm ! Będzie się działo !
? Inwestycja w mieszkania pod wynajem. Nasz klub będzie zarabiał co miesiąc dużą sumkę pieniędzy z wynajmu mieszkań. Zarobione pieniążki będą mogły pokryć różne dodatkowe wydatki nie ujęte w planach.
To na razie tyle pomysłów. Jeżeli macie jakieś propozycje, prosimy podzielcie się z nami w komentarzu ?
?? AQUILA TO MY ??