!! ZZPN Zawiesza Rozgrywki Ligowe !!

A więc mamy już info naszego ZZPN. Zawieszamy rozgrywki.

Kilka spraw. Związek czy to nasz ZPN czy PZPN podkreśla zawsze i wszędzie że IV liga to liga amatorską. Tymczasem okazuje się, że są prowadzone dyskusje na temat „statusu ich piłkarzy”. Rozumieć to można jednoznacznie: albo masz status amatora i grasz tak jak my za czekoladki i uścisk prezesa albo status profesjonalisty i otrzymujesz wynagrodzenie pieniężne za to co robisz. Jeżeli okaże się że IV liga będzie grać normalnie to wszystkie kluby jednoznacznie przyznają się do płacenia zawodnikom. Ciekawa sytuacja. Wszak IV liga jest tak na prawdę V liga w kolejności.

Zobaczymy jak zakończy się ta przepychanka związkowo – rządowa i segregacja normalnych ludzi. Jesteś profesjonalny – wirus tobie nie straszny. Jesteś amatorski – siedź w domu i nie wychodź ??

Proponujemy od razu przejście do następnego poziomu segregacji zgodnie z planami NWO na 2025. Jesteś zaszczepiony – wejdziesz na boisko. Nie jesteś – no to cyk zakaz stadionowy albo obowiązek gry w maseczkach ??.

Głupota goni głupotę. Tymczasem my śledzimy te wszystkie newsy i planujemy życie bez grania. Tylko niech nam ktoś odpowie jaki był sens sparingów, treningów w zimę… O co my w tych naszych ligach gramy? Jaki jest cel naszego grania? Jaki jest sens piłki amatorskiej?