Brak harmonogramu treningowo-meczowego z MOSRiR !

Ponieważ do dnia 15 lipca 2019 roku, zarząd klubu FC AQUILA SZCZECIN wraz ze sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami, nie wiedzą na jakich obiektach będą odbywały się treningi, mecze kontrolne oraz mecze ligowe, dlatego na ręce Prezydenta Piotra Krzystka, vce. Prezydenta Michała Przepiery oraz dyrektora Wydziału Sportu, Krzysztofa Kupisa, została wysłana skarga na działalność pracowników MOSRiR tj. p.o dyrektora Marka Gąsiora oraz kierownika obiektów na prawobrzeże – Dariusza Nawrockiego. W dniu 16 lipca w Urzędzie Miasta zostanie złożona skarga w formie papierowej zaadresowana do biura Skarg i Zażaleń. Poniżej prezentujemy materiały, z których wynika jakie podania i pisma zostały przesłane do MOSRiRu.

W dniu 07 czerwca 2019 roku na skrzynkę pocztową MOSRiR, prezes klubu wysłał wiadomość o następującej treści:

Dzień dobry, przesyłam podania jak w temacie. W sprawie rezerwacji na treningi naszych grup młodzieżowych tj. juniorów, młodzików, orlików oraz żaków i skrzatów doślę w najbliższym czasie„.

W załącznikach znajdował się dokument o nazwie: „podanie w sprawie meczy i treningów.pdf„, zamieszczony poniżej.

Klub w czerwcu wystąpił o udostępnienie obiektu w Jezierzycach (przy ul. Topolowej) oraz w Załomiu (os. Kasztanowe 100), zgodnie z powyższym pismem. W piśmie prosiliśmy również o udostępnienie hali sportowej przy Twardowskiego, ponieważ klub bierze udział w rozgrywkach II ligi futsalu oraz Pucharu Polski PZPN.

Na powyższe pismo, p.o dyrektor Marek Gąsior, pracownik MOSRIR odpowiedział, że na początku lipca będzie opracowywany stosowny grafik dla klubów z prawobrzeżnej części szczecina (pismo poniżej).

Dla pewności prezes klubu, w dniu 04 lipca 2019 roku wysłał kolejne pismo z zapotrzebowaniem dla klubu, które prezentujemy poniżej.

Zgodnie z zapewnieniami MOSRiR, harmonogram meczowo – treningowy dla naszego klubu, miał być opracowany na początku lipca. Tymczasem mamy już połowę lipca (15.07.2019r. przyp. red.), a przedstawiciele naszego klubu nie otrzymali nawet namiastki harmonogramu z MOSRiR. W dniu dzisiejszym kierownik obiektów na prawobrzeże Dariusz Nawrocki, powiedział, że: „AQUILA nie otrzyma harmonogramu przez najbliższy tydzień, ponieważ dyrektor Marek Gąsior (na zdjęciu) jest na urlopie„. Jak widać przedstawiciele naszego klubu po raz kolejny zostali oszukani przez Pana Gąsiora.

Na zdjęciu p.o dyrektor MOSRiR – Marek Gąsior, grafika pochodzi ze strony Radio Szczecin (1)

Instytucja taka jak MOSRiR to relikt komunizmu. W żadnym kraju byłego bloku wschodniego nie ma takich instytucji. W takich spółkach pracują tacy ludzie jak pan Gąsior, którzy swoją jałmużnę wykonują niezgodnie z powołaniem, dorabiając sobie do wojskowej emerytury.
Na koniec przypominamy, że pan Dariusz Nawrocki, to pracownik MOSRiR, który już w sezonie 2018/2019 dał popis swojej indolencji, kiedy zamiast sprowadzić komplet bramek, które miały zostać użyte do zorganizowania turnieju dzieci, odesłał nas do prezesa OKS Prawobrzeże, aby bramki pożyczać od niego.
Jakim prawem ten Pan dysponuje bramkami innych klubów ? O całej sytuacji informowaliśmy już Urząd Miasta i widzę, że w dalszym ciągu nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje w stosunku do tego pana, skoro nachalnieje jeszcze bardziej. Cały zarząd klubu liczy na szybkie wyjaśnienie tej farsy i pociągnięcie do odpowiedzialności osób, które nie wywiązują się ze swoich obowiązków !

Materiały Źródłowe: