CZAS BY WYRZUCIĆ PZPN I OZPN DO KOSZA ?!

Bardzo ciekawy pomysł, który przeczytaliśmy ostatnio na twitterze. Może czas żeby kluby amatorskie odłączyły się od PZPN oraz Okręgowych Związków PN! Niech powstanie oddolna niezależna komórka dbająca o interesy klubów amatorskich ! Jesteśmy za takim pomysłem i wspieramy obiema rękoma !

Drugi rok z rzędu zapowiada się, że obecny kryzys piłki amatorskiej będzie się pogłębiał. Gdzie nasi przedstawiciele w związkach? Jak o nas dbają? Profesjonaliści otrzymują wszystko a od nas nie dość że zabiera sie nasza krwawice to jeszcze gminy z rządem zasypują nas dodatkowymi opłatami!!!! Mamy tego dość!!!!

Skoro w tak trudnym czasie PZPN i nasze okręgowe związki nie robią NIC – NIC KURWA – aby kluby amatorskie mogły normalnie funkcjonować – TO NA CHUJ WY NAM JESTEŚCIE POTRZEBNI ? PO CO WAM SKŁADKI PŁACIĆ ? CZYICH INTERESÓW PILNUJECIE ?

A SZCZEGÓLNIE ZWIĄZKOWCY z PZPN !!! Teraz sobie przypomnieliście o prezesach klubów amatorskich ! Dzwonicie codziennie i obiecujecie piłki za oddanie głosu na walnym głosowaniu ! Bo wam sie kadencja kończy ! 28 tysięcy chcecie zarabiać tak ? Jeden przez drugiego się prześcigacie a oranie piłki amatorskiej trwa w najlepsze i zapowiada się, że będzie to już drugi rok z rzędu !!!

!! Niech centrala się obudzi bo niedługo nie będzie już czego naprawiać !!! A jak kluby amatorskie się zgrają to wy też nie będziecie potrzebni !!

#szczecin #aklasa #łączynaspiłka @laczynaspilka #zachodniopomorskie