Czwartkowe newsy z obozu AQUILI

Kontuzja Marka Jurgińskiego poważniejsza niż pierwotnie zakładaliśmy. Marek to jednak pechowiec. Albo po prostu ten 54-letni zawodnik musi się bardziej oszczędzać.

W zeszłej rundzie po meczu w Wielgowie wypadł z meczy i treningów na ponad 10 tygodni! A wydawało się, że doznał niegroźnej kontuzji. Historia się powtórzyła. Tym razem Marek po meczu z Czarnymi nadal odczuwa bóle w klatce piersiowej. Podejrzenie pada na pęknięte żebro. W ciągu najbliższego tygodnia Marek po konsultacji z lekarzem będzie wiedział co mu dolega.


?? Urodziny w dniu dzisiejszym obchodzi Jakub Bagiński. Zawodnikowi życzymy 100 lat.
Ten nieokiełznany skrzydłowy miał być wielkim wzmocnieniem w naszym klubie. Tymczasem zaraz po pierwszym treningu w okresie zimowym musiał udać się do fizjoterapeuty z powodu bólów mięśniowych. I tak się udawał, że do tej pory (to już ponad 5 miesięcy) nie wrócił do treningów. Wróbelki ćwierkają że chce się skupić na dobrym napisaniu matury by… Wyjechać na studia do Poznania. Jaki z tego morał? Nie warto przejmować się zawodnikami. Ciagle się zmieniają. Raz są raz ich nie ma.

Tymczasem my szykujemy baterię na sobotni mecz. Oby tym razem naszym graczom chciało się biegać a nie tylko stać w miejscu I czekać na piłki!!!