Dziękujemy za wzięcie udziału w głosowaniu :) !

Niestety nie udało się wygrać balonów ? na prawobrzeżu ?. Zebraliśmy zbyt mało głosów. Nie będziemy jednak płakać i się poddawać (a już na pewno nie będziemy kierować sprawy do prokuratury/sądu jak to czyniono w wielu innych przepadkach, gdy „przegrani” nie potrafili zaakceptować wyniku głosowania) i na pewno za rok znowu powalczymy ???

Nie odstąpimy jednak od prowadzenia dalszych czynności przeciw administratorom z ? Nasze Prawobrzeże ?, które w trakcie głosowania SBO zamieściło na swojej stronie nieprawdziwe informacje szkalujące nie tylko nasz klub ale również wszystkie osoby z nim związane. Anonimowemu rzucaniu bezprawnych oraz bezpodstawnych oskarżeń w internecie mówimy wyraźne: ? STOP ?

Wszystkim osobom, które głosowały na projekt balonów ??? Bardzo ?Bardzo? Bardzo ?Bardzo ?Bardzo ?Dziękujemy ??

W tym miejscu warto wspomnieć o zwycięskim projekcie autorów Różane Ogrody, który zwyciężył w kategorii: dzielnicowy – mały. ???#róże #Kijewo #Gratulacje ???

Na koniec warto pogratulować klubowi: Arkonia Szczecin, która pokazała co to znaczy walczyć o swoje projekty. Zwycięstwo w zadaniu ogólnomiejskim (ponad 4 tysiące głosów) zwycięstwo w zadaniu dzielnicowym dużym (ponad 3,5 tysiąca głosów) oraz zwycięstwo w zadaniu dzielnicowym małym (ponad 4,4 tysiąca głosów). Gratulacje ??

Nie zapominajmy również o Akademia Piłkarska Północ Szczecin za zwycięstwo w zadaniu dzielnicowym dużym (ponad 1,1 tysiąca głosów) oraz zwycięstwo w zadaniu dzielnicowym małym (ponad 1 tysiąc głosów). Brawo ??

P.S

Mamy nadzieję, że Panowie: Artur Brończyk – Przewodniczący Rady Osiedla z Prawobrzeża oraz Marcin Biskupski – radny osiedla z Prawobrzeża już zaczęli szykować klisze w aparatach i będą z zapartym tchem śledzić postępy prac w Kijewie. Prosimy nie zapomnieć i wrzucać je regularnie ??