Futsalowy horror na Twardowskiego !

Prawdziwy horror przeżyli wszyscy kibice oraz zawodnicy AQUILI. W przedostatnim meczu II ligi FUTSALU, nasz zespół mierzył się z drużyną Futsal Szczecin. Ponieważ za tydzień nasz zespół ma zagrać mecz rewanżowy z drużyną Futsalu Szczecin, dlatego przed dzisiejszym meczem nasi zawodnicy mieli matematyczne szanse na zajęcie 1 miejsca w lidze. Przypomnijmy, że drużyna Futsalu przed dzisiejszym pojedynkiem miała punktów 12 (4 zwycięstwa), nasz zespół miał tych punktów 6 (2 zwycięstwa 2 porażki). Przy 2 kolejnych zwycięstwach nasi zawodnicy mieli szansę na zajęcie 1 miejsca i walkę w barażach o I ligę futsalu PZPN. I wydawało się, że wszystko jest w zasięgu dłoni, a może raczej nóg zawodników. Gdy na 2,5 minuty przed końcem meczu na tablicy wyników widniał wynik: AQUILA 6 FUTSAL 5 nikt nawet w najciemniejszych snach nie przewidywał, że nasz zespół chwilę później straci bramkę a tym samym cenne 3 punkty.

Mimo remisu (6-6) zawodnicy oraz kibice mogą być zadowoleni z gry jaką zaprezentowała AQUILA. Nasi zawodnicy grali rozważnie, szukali pozycji, starali się wymieniać dużo podań oraz oddawać celne uderzenia na bramkę przeciwnika. W odbiorze starali się przeszkadzać przeciwnikowi tak by uniemożliwić mu oddawanie strzałów na bramkę. W tym miejscu warto zaznaczyć, że zawodnicy FC Aquila Szczecin bez wątpienia zaprezentowali się lepiej i pozostawili po sobie lepsze wrażenie, niż ich koledzy, którzy rano mierzyli się w meczu kontrolnym z Okręt Szczecin. A przypomnijmy, że przeciwnicy, czyli Futsal Szczecin, również rozegrali bardzo dobre zawody – grali rozważnie, piłką, byli szybcy w swoich decyzjach i nie bez przyczyny znajdują się na 1 miejscu w II lidze FUTSALU PZPN.

Za tydzień ostatni mecz rewanżowy II ligi FUTSALU PZPN. Mimo, że to już koniec tych rozgrywek chciałoby się napisać, szkoda że tak szybko się kończą, ponieważ nasz zespół dopiero teraz nabierał prawdziwego wiatru w żagle. Mamy nadzieję, że w przyszłej edycji uda nam się wyciągnąć wnioski i zaprezentować się dużo lepiej niż w tym roku. Na pewno będziemy szukali wzmocnień, aby nasza gra wyglądała jeszcze lepiej. Bo w tym zespole jest potencjał.

#AQUILA #HEJ

Aquila Kibicuje ? FC Aquila Szczecin Juniorzy ? Futsal Szczecin ? Kolegium Sędziów ZZPN ? PZPN ? Futsal ? Łączy nas piłka ? Łączy nas Futsal ? Radio Szczecin ? 24Kurier.pl – serwis gazety Kurier Szczeciński ? Przegląd Sportowy ?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.