Turniej halowy o Puchar Prezesa AQUILI

😍⚽ Przed momentem zakończyła się pierwsza edycja turnieju halowego o Puchar Prezesa Aquili. W turnieju wzięło udział 15 zawodników, którzy rywalizowali w trzech zespołach grając każdy z każdym. 😍⚽

🥇 Miejsce zajął zespół nr 1 – Samson Radosław, Borczyk Kamil, Jurgoński Marek, Tomczyk Jan, Frydrych Michał

🥈Miejsce zajął zespół nr 3 – Kuśmierczyk Dominik, Ochrumiuk Tymoteusz, Dąbrowski Wojciech, Gonzalez Alvaro, Zawodnik Testowany

🥉Miejsce zajął zespół nr 2 – Łubian Paweł, Bylicki Mateusz, Załęski Wojciech, Tomczyk Maciej, Zawodnik Testowany

🏅Najlepszym zawodnikiem turnieju został Radosław Samson, który jako bramkarz w zespole nr 1 wybronił wiele okazji sam na sam a także zachowywał zimną krew w wielu okazjach ratując swój zespół przed utratą gola.

🥅⚽Królem strzelców z łączna liczba 4 bramek został Dąbrowski Wojciech.

👍👏Gratulujemy wszystkim uczestnikom, naszym kibicom, którzy dopingowali swoich ulubieńców z trybun a także organizatorom turnieju. Już dzisiaj zapraszamy do aktywnego kibicowania w środowym szlagierze Zimowej Ligi Mistrzów. Punktualnie o godzinie 20:30 na boisku przy Pomarańczowej zmierzą się ze sobą: AQUILA A oraz AQUILA Juniorzy. Serdecznie zapraszamy do kibicowania 😍🤗