Wielki finał Zimowej Ligi Mistrzów za nami !

W dniu dzisiejszym punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczął się finał Zimowej Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami AQUILA A oraz AQUILA B. Mecz został rozegrany w wariancie 3 razy 30 minut. W pierwszej tercji oba zespoły wyczekiwały przeciwnika prezentując dojrzały i wyrafinowany futbol. Mimo wielu składnych i ciekawych akcji nie ujrzeliśmy w tej połowie goli. Zamiast bramek byliśmy świadkami niefortunnego zdarzenia w wyniku którego napastnik AQUILI B zderzył się z bramkarzem drużyny przeciwnej i musiał opuścić boisko. Jak się okazało zawodnik doznał głębokiego rozcięcia i został zabrany na szycie do szpitala w Zdunowie. Wojciech życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ⚽💪➕

Na drugą tercję oba zespoły wychodziły z zamiarem zdobycia pierwszej bramki, jednakże zespół AQUILI B wychodził bez swojego najlepszego strzelca. Również i ta tercja obfitowała w wiele składnych akcji pod jedną jak i druga bramką. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy na kilka chwil przed końcem, kiedy zawodnicy AQUILI A wykorzystali nieporadne wyprowadzenie piłki i szybkim atakiem zagrozili przeciwnikom. Piłkę odbitą od słupka z ostrego kąta umieścił w siatce Paweł Łubian. Koniec tercji.

Trzecia odsłona meczu to już jednostronna dominacja AQUILI A. W tej części meczu bramki zdobywali: ⚽ Załęski Wojciech ⚽ Janaszczyk Kamil ⚽ Załęski Wojciech.

😱 Zawodnicy AQUILI B mieli swoje okazje ale zabrakło wykończenia pod bramką rywali. 😱

Gdy rozbrzmiał ostatni gwizdek sędziego wszyscy zawodnicy udali się na wręczenie nagród. Najpierw srebrne medale za zajęcie drugiego miejsca odebrali zawodnicy AQUILI B 🥈 Następnie najlepszy strzelec turnieju z
4 ⚽ a zarazem najbardziej wyróżniający się zawodnik odebrał specjalna statuetkę – gratulacje Wojciech Załęski. 🏅💪🎉 I na koniec złote medale oraz pamiątkowy puchar odebrali zawodnicy AQUILI A 🥇🏆🎉 Zawodnikom AQUILI B pozostało jedynie pamiątkowe zdjęcie z pucharem, który będą mogli odzyskać w przyszłej edycji Zimowej Ligi Mistrzów.

W tym miejscu warto zamieścić podziękowania dla organizatorów rozgrywek – zarząd klubu spisał się na 🥇 Podziękowania należą się również UEFA Champions League za objęcie patronatem naszej imprezy, a także wszystkim zawodnikom biorącym w niej udział.

W przyszłym tygodniu zawodnicy AQUILI zmierzą się w meczu kontrolnym z juniorami OKS Prawobrzeże Szczecin. Mecz zostanie rozegrany 09 lutego o godzinie 12:30 na boisku przy ulicy Pomarańczowej.