Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego !

FC Aquila Szczecin poszukuje pierwszego bramkarza, który będzie stanowił wzór i przykład dla młodszych bramkarzy zespołu, pewne oparcie dla całej drużyny, a ponadto będzie miał dość czasu, chęci i zaangażowania, by regularnie uczestniczyć w treningach i meczach oraz decyzyjności i pewności siebie, by pokierować grą obronną drużyny. Piłkarzy chętnych do gry na innych pozycjach, mogących stanowić wzmocnienie drużyny, także zapraszamy na wspólne treningi w okresie przygotowawczym.

Co możemy zaoferować?
Miejsce w składzie młodej, ambitnej drużyny z dużymi perspektywami, bramkarzowi – indywidualne treningi z trenerem bramkarzy, sprzęt treningowo-meczowy, zwrot kosztów dojazdów na mecze, bezpłatne badania sportowo-lekarskie, a w razie kontuzji ? profesjonalną opiekę medyczną i rehabilitację.

Czego nie oferujemy?
Jesteśmy drużyną amatorską, ze skromnym budżetem, nie proponujemy zarobków. Zarówno zawodnicy, jak i trenerzy oraz zarząd klubu nie pobierają wynagrodzenia za swoją pracę. Budżet klubowy pozwala jednak na zakup sprzętu i odzieży treningowej i meczowej, dofinansowanie do zakupu obuwia piłkarskiego, pokrycie kosztów dojazdów na mecze, sfinansowanie uczestnictwa drużyny w turniejach na boisku i na hali.

Czego oczekujemy?
Zostania na dobre i na złe integralną częścią drużyny w myśl naszego hasła: ?jeden za wszystkich, wszyscy za jednego?.

Odpowiedzi na wszelkie dodatkowe pytania udzielają trenerzy. E-mail: fc_aquila@o2.pl, tel.kom. 792 290 992.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.