Kolejne derby gminy w plecy! Kasta 3-0 FC AQUILA

W tej rundzie to już tradycja. Przegrywamy kolejne derby gminy. Tym razem lepsza była Kasta Majowe, która wygrała pod Kominem, 3:0. Poprzednie derby przegraliśmy z Czarnymi 4:0. Z zespołu który punktował średnio w rundzie jesiennej, ale zdobył aż 7 punktów w pojedynkach derbowych (najwięcej) staliśmy się w niespełna kilka miesięcy klubem, który gra poniżej jakiejkolwiek normy.


I nawet nie ma co szukać usprawiedliwienia w tym, że na mecz ZZPN jako liniowych oddelegował dziś jakieś dzieci. To w ogóle kuriozum. Mecze z Kastą to jakimś dziwnym trafem zawsze sędziuje ktoś lewy. Jak nie jakiś stary dziadek, który niedowidzi, to jakieś dzieci, które powinny sędziować mecze dzieci a nie gorące derby gminy.


Ale mniejsza o to… Wiedzieliśmy że będzie trudno. Kontuzje w naszym zespole, praca czołowego bramkarza oraz rozgrywającego, czy inne powody nieobecności innych zawodników są tylko dopełnieniem naszej złości. Nasz włoski ogier Siciliano, który miał być wzmocnieniem I strzelać gola za golem to też wyjebane I go nie ma. A taką ładna reklamę mu robiliśmy. Chuj z takim graniem. W niepełnym składzie to można sobie grać Playarene Szczecin a nie mecze ligowe.


Jeszcze na domiar złego trzech zawodników po covidzie mówią że nie mają kondycji I się źle czują to zamiast iść na bieżnię czy do lasu pobiegać to mówią że im się nie chce. U nas też boisko otwarte to się dupy nie chce ruszyć. A później zdziwiony jeden z drugim, że nie mają siły biegać I ich zatyka. No jak się nie ma kondycji bo się leżało 2 tygodnie w łóżku I nic się nie robi to tak jest.


Na szczęście możliwość rekonwalescencji już w sobotę. Szkoda tylko, że z liderem. Szkoda tylko że znowu nie będzie ani naszego podstawowego bramkarza ani prawdopodobnie naszego podstawowego środkowego obrońcy. I pewnie zaraz okaże się że kogoś jeszcze. I to jest to. Można sobie gadać I pierdolić wszystko przyjdzie co do czego to znowu będziemy lepić skład na szybko.


Panie Morawiecki…. Zamykaj te granie, szkoda naszych nerwów na takie coś !