Odpowiedź z UM na interpelację radnego Dariusza Mateckiego

W dniu 19 czerwca 2019 roku, Urząd Miasta odpowiedział na interpelację radnego rady miasta – Dariusza Mateckiego w sprawie uchybień na obiekcie przy ul. Orlej.

W odpowiedzi czytamy:

Odpowiadając na zapytanie Radnego Pana Dariusza Mateckiego informuję:
Wydział Inwestycji Miejskich podjął czynności zabezpieczenia dowodu poprzez utrwalenie stanu piłko chwytów w drodze opinii biegłego ds. budownictwa dziedziny konstrukcji. Jednocześnie po przeprowadzeniu oględzin z utrwaleniem i opisem stanu faktycznego przez biegłego, Wydział Inwestycji Miejskich przystąpi do realizacji uprawnień wynikających z przepisów umowy z Wykonawcą i rozpocznie procedurę usunięcia powstałych szkód.
Gruz znajdujący się na obiekcie jest wynikiem napraw i po zakończeniu został usunięty. W związku z pojawieniem się grzybków na murawie, MOSRiR wykona właściwe zabiegi pielęgnacyjne, tj. opryski.

Źródło: http://bip.um.szczecin.pl/chapter_11201.asp?soid=CBFCAE7BBE8C42EF920899B8E92C7E0C&chapterdest=11152

Kiedy obiekt będzie nadawał się do treningów piłkarskich? Kiedy na obiekcie będzie można rozgrywać mecze ligowe oraz sparingowe ? Kiedy obiekt będzie spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa oraz kiedy obiekt będzie mógł być w pełni wykorzystywany ? Na te pytania na razie nie znamy odpowiedzi…