Panie Morawiecki… Zamykaj te rozgrywki ! AQUILA 0-4 Czarni

Takiej nędzy w naszym wykonaniu nie widzieliśmy dawno. Ostatni raz w zeszłym sezonie gdzie w całej rundzie jesiennej zebraliśmy 7 punktów. Nasze dzisiejsze rzeźbienie to była tragedia. I O ile tydzień temu w Przecławiu też było słabo o tyle za tamto spotkanie możemy winę zwalić na słabe I twarde boisko w Przecławiu. Ale dzisiaj…. To co my zaprezentowaliśmy to była tragedia. To był antyfutbol. Wstyd że w ogóle ten mecz się odbył. Tak naprawdę powinniśmy oddać W.O i byłoby mniej nerwów.

Ale już abstrahując od samego meczu. Na 2 godziny przed meczem ze składu wypadło 2 zawodników: Ostrowski – stwierdził nagle że musi jechać po paczkę do Pyrzyc I na mecz nie dojechał. Inny niejaki Kacperski stwierdził że źle się czuje I na meczu go nie będzie. Przyjdziecie na trening to wam powiemy co o was myślimy!!!


Bez komentarza zostawimy postawę 2 zawodników którzy sobie zostawili zespół w pizdu i pojechali na wakacje. DRAMAT!!!

Na koniec ostatnia ważna sprawa. Mamy zbiórkę na 17:00. No ewentualnie akceptujemy 15 minut studenckich o ile było zgłoszone wcześniej. Ale nasze zbieranie się przed meczem to Playarena Szczecin. 17:15 w szatni tylko 5 zawodników. 17:25 w szatni 8 zawodników. 17:30 w szatni 10 zawodników. 17:45 na rozgrzewkę wybiega 11i 12 zawodnik. To jest niedopuszczalne by tak podchodzić do swoich obowiązków. Panowie DRAMAT przez wielkie D !!!

Jedyny plus tego meczu to wolna majówka. Jak mielibyśmy oglądać takie meczowanie w weekend majowy to nawet nie chcemy o tym myśleć!!!