Pierwszy mecz kontrolny: AQUILA 3-1 OKS Prawobrzeże (juniorzy)

Wczoraj punktualnie o godzinie 9:30 pierwszy mecz kontrolny w 2020 roku rozegrali seniorzy AQUILI. Przeciwnikiem był bardzo mocny zespół juniorów OKS Prawobrzeże. Nasi seniorzy mimo zwycięstwa 3-1 mają o wiele mniej powodów do zadowolenia niż młodsi przeciwnicy.

?????To właśnie juniorzy OKS zebrali najwięcej pochlebnych recenzji. Dłużej utrzymywali się przy piłce, tworzyli więcej składnych akcji, oddawali więcej uderzeń na bramkę a i kondycyjnie zdawali się przewyższać naszych zawodników. Nasz zespół zaprezentował mało dojrzały futbol, akcje były konstruowane zbyt wolno, nonszalancko. ??

????W zasadzie na próżno szukać jakichkolwiek plusów w naszej grze. Po wczorajszym meczu można jedynie napisać, że jedyne co cieszy to zwycięstwo i dobre zaangażowanie co niektórych zawodników, a także forma strzelecka Wojciecha Załęskiego, który do 4 trafień w Zimowej Lidze Mistrzów dołożył kolejną bramkę. Warto wspomnieć że obiekt przy Pomarańczowej nie jest dla nas szczęśliwy. W drugim kolejnym meczu z rzędu na tym obiekcie tracimy kolejnego bardzo ważnego zawodnika meczowego składu. ?? W wyniku nadepnięcia na dłoń z treningów oraz meczów wypadł Jakub Ostrowski. Jakub życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ?? Następny mecz za tydzień w sobotę o 10:00 – naszym przeciwnikiem będzie zespół Okręt Szczecin Zapraszamy do kibicowania.

??Bramki zdobywali:??

AQUILA 3-1 OKS Prawobrzeże Szczecin
? 1-0 Załęski Wojciech
? 2-0 Kuśmierczyk Dominik
? 2-1 OKS Prawobrzeże
? 3-1 Kułaga Jakub

Aquila Kibicuje ? FC Aquila Szczecin Juniorzy ? OKS Prawobrzeże Szczecin

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.