Podsumowanie lutego 2016r.

Za nami kolejny miesiąc treningów przed wiosenną rundą rewanżową A-Klasy. Chcielibyśmy przedstawić najważniejsze wydarzenia organizacyjne i sportowe, których byliśmy uczestnikami.

„CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM” – ZAWODNICY AQUILI UCZCILI PAMIĘĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

2 Na zdjęciu od lewej: Karol Maczkiewicz, Bartosz Sierakowski, Maciej Tomczyk, Patryk Gawron, Wojciech Załęski, Paweł Kirchhoff, Jan Tomczyk

W niedzielne popołudnie zawodnicy AQUILI postanowili uczcić pamięć „Żołnierzy Wyklętych” udając się na strzelnicę Szczecińskiego Towarzystwa Strzeleckiego w Kluczu i oddając 10 strzałów z pistoletu centralnego zapłonu. Przed strzelaniem zawodnicy przeszli instruktażowe szkolenie dotyczące obsługi pistoletu. Wszyscy strzelcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.

BOISKO w Kijewie przy ul. Orlej

 

12244421_1296067863752597_4609100922996573338_oPlan zagospodarowania terenu przy ul. Orlej

Ponieważ w dalszym ciągu nie tylko wielu mieszkańców Kijewa, ale również zawodników AQUILI czy ich rodziców dopytuje się, co z budową boiska przy ul. Orlej, oświadczamy że nie wiemy na jakim etapie są obecnie prace. Mamy nadzieję, że już niedługo pierwsza łopata zostanie wbita w ziemię, na co wszyscy z niecierpliwością czekamy.

TRENINGI

3
Ponieważ nie posiadamy własnego centrum treningowego, dlatego treningi były przeprowadzane głównie na boiskach miejskich ze sztuczną nawierzchnią. Dzięki naszemu najlepszemu strzelcowi – Pawłowi Łubianowi, trenowaliśmy na boisku typu „orlik”.
Zawodnicy mieli również możliwość uczestniczenia w treningach na siłowni Forma. Zajęcia prowadziła Basia, instruktorka fitness która nieraz dała wycisk naszym zawodnikom.

Największą frekwencję odnotowano 01.02.br, kiedy w poniedziałkowy wieczór na treningu stawiło się 26 zawodników.
Na wyróżnienie za wzorowe uczestnictwo w treningach (100% frekwencja) zasługuje dwóch zawodników: Białek Krystian oraz Paweł Kirchhoff. GRATULACJE !

 

MECZE TOWARZYSKIE

428.02.2016r. Mecz towarzyski pomiędzy zawodnikami AQUILI

W ostatnim miesiącu rozegraliśmy 4 gry kontrolne. Naszymi przeciwnikami byli kolejno: Centrum 44 (zespół z ligi ALPN), Iskra Banie, Zenit Koszewo.

Ostatnią grą kontrolną w lutym był mecz pomiędzy zawodnikami AQUILI, którzy na co dzień grają w A-klasie oraz w lidze ALPN na os. Bukowym. Arbitrami tego spotkania byli: Tomasz Barański oraz Roman Lewandowski. Zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły: zespół niebieskich oraz czerwonych. Na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie bramkowym 2:2. Mecz zakończył się wynikiem 4 – 6 dla niebieskich.

AQUILA czerwoni:

(górny rząd) Krzysztof Garczyński, Łukasz Kubiciel, Jakub Kułaga, Kamil (zaw. testowany), Jakub Kopacz, Patryk Gawron, Michał Kołodziej

(dolny rząd) Krystian Białek, Wojciech Załęski, Paweł Łubian, Piotr Bilski, Maciej Tomczyk, Aleksander Iwanowski

AQUILA niebiescy:

(górny rząd) Daniel Kotowicz, Bartosz Sierakowski, Aleksandrow Witalij, Karol Bukowski, Łukasz Modelski, Mateusz Nitzler, Michał Wojtasiak, Jan Tomczyk

(dolny rząd) Karol Maczkiewicz, Andrzej Małecki, Paweł Kirchhoff, Rafał Szałek, Miłosz Pogoda, Michael Nawrocki
Przed wiosenną inauguracją rozegramy jeszcze co najmniej 2-3 mecze.

 

TERMINARZ MECZÓW „U SIEBIE”

Ponieważ nie mamy swojego centrum treningowego, tylko musimy korzystać z miejskich obiektów, dlatego nadal nie znamy terminów meczów, które będziemy rozgrywać w Szczecinie. O datach, godzinach i miejscu rozgrywania spotkań napiszemy jak już sami będziemy je znać.

 

TERMINARZ MECZÓW „NA WYJEŹDZIE”

Jak na razie jedynym zespołem, który poinformował nas o terminie meczu jest zespół Rybaka Wełtyń. Mecz z popularnymi Rybakami zostanie rozegrany w dniu 01.05.br (niedziela) o godzinie 16.00 na boisku ze sztuczna nawierzchnią w Gryfinie (ul. Sportowa 1).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.