Podsumowanie Marca 2016r.

MECZE

12919918_1405887292770653_7414532972094804990_n
W marcu zagraliśmy spotkania kontrolne z Czciborem Cedynią oraz Dębami Rogowo..19 marca rozegraliśmy pierwsze ligowe spotkanie w wiosennej rundzie rewanżowej. Naszym przeciwnikiem był zespół Wołczkowo Bezrzecze, z którym niestety przegraliśmy 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa gospodarzy zdobył Sebastian Borejszo. Jak by tego było mało ze składu meczowego z powodu kontuzji kolana wypadł Michał Wojtasiak. Zawodnik będzie pauzował od 4 do 6 tygodni. Popularny „ligowiec1948” – użytkownik portalu ligowiec.net, takimi słowami relacjonował przebieg meczu:

bardzo słaby mecz lecz zasłużone zwyciestwo WB. Goście nie istnieli w tym meczu . cały mecz tylko laga i laga. Jedyne zagrozenie jakie stworzyli to po rzutach roznych, natomiast WB probowało przetrzymac piłke i ja rozegrac. Stworzyli sobie 3 100% sytuacje z czego wykorzystali 1 . brawo

Było to nasze jedyne spotkanie przed Świętami Wielkanocnymi. Następne rozegramy dopiero w kwietniu.

TRENINGI

Ponieważ nadal nie mamy możliwości korzystania z boiska w Kijewie (budowa nadal nie ruszyła) więc treningi musieliśmy przeprowadzać na miejskich obiektach  ze sztuczną nawierzchnią przy Witkiewicza, Pomarańczowej czy na „Orlikach”.Największą frekwencję odnotowano 07. i 30. marca, kiedy na treningu pojawiło się 18 zawodników.

Na wyróżnienie za wzorową frekwencję (100%) zasługuje jedynie Paweł Kirchhoff. GRATULACJE !

NASTĘPNE SPOTKANIA

W kwietniu rozegramy kilka bardzo trudnych pojedynków. W meczach u siebie będziemy podejmować zespół Zalewu Stepnica oraz OKSu Goleniów – obie ekipy na pewno będą chciały zrobić wszystko by zrewanżować się za jesienne porażki.

W meczach na wyjeździe udamy się w daleką podróż do Łobza, gdzie rozegramy mecz z aktualnym liderem – Światowidem 63, w derbach Prawobrzeża zagramy z Vielgovią by następnie udać się do Gryfina na mecz z popularnym zespołem – Rybaka Wełtyń.

Wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego kibicowania i śledzenia wyników naszego zespołu !

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.