Podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego sezonu 2011/2012r.

Do tej pory w zimowym okresie przygotowawczym FC Aquila Szczecin rozegrała 8 sparingów, 12 meczów piłki nożnej halowej, wzięła udział w 4 turniejach futsalu. Zawodnicy Aquili brali też udział z dobrymi wynikami w zawodach biegowych (Goleniowska Mila Niepodległości, Bieg Wigilijno-Sylwestrowy, Bieg Noworoczny, biegi Szczecińskiej Ligi Biegowej).

Po rundzie jesiennej z zespołu odszedł tylko jeden zawodnik (któremu zakończył się okres wypożyczenia z Arkonii Szczecin), do drużyny natomiast dołączyło 5 wolnych zawodników i 2 zawodników na zasadzie transferu.

Obaj trenerzy wzięli udział w dwóch konferencjach szkoleniowych dla trenerów piłki nożnej -Konferencja Grassroots w Warszawie, Lech Conference w Poznaniu oraz w Warsztatach Szkoleniowych z Marcinem Sasalem w Szczecinie. Ponadto I trener ukończył uzupełniający kurs UEFA B.

Do rozegrania w tym tygodniu pozostał 1 mecz sparingowy (w Żabowie w niedzielę 25 marca o gdoz. 12:30 z Goplaną Żabów) i 1 mecz na hali (również 25 marca o godz. 16:00 Hala Ku Słońcu), które to mecze zakończą okres przygotowawczy przed rundą wiosenną.

Już za niecałe dwa tygodnie pierwszy sprawdzian z realizacji planów treningowo-szkoleniowych. W niedzielę, 1 kwietnia spotkamy się w rundzie rewanżowej z zespołem Dęby Rogowo, któremu w rundzie jesiennej ulegliśmy 1:6.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.