Zapowiedź meczu: Victoria II – Aquila (11.09.2011r.)

W spotkaniu 2. kolejki rozgrywanej w ramach mistrzostwa B-klasy Aquila zmierzy się z wymagającym przeciwnikiem Victorią II Przecław, punktualnie o godzinie 16:00 na boisku w Przecławiu.

Równie ciekawie zapowiada się starcie dwóch ekip, które już na starcie odniosły wysokie zwycięstwa: Dęby Rogowo po zwycięstwie nad nami 1:6 podejmować będzie Podlesie Sowno, które zwyciężyło 9:2 w starciu z drużyną z Małkocina. Emocji i bramek w tej kolejce na pewno nie zabraknie!

Wracając do starcia Victorii z Aquilą…

Obie drużyny musiały uznać wyższość przeciwników w pierwszej kolejce: Aquila uległa Dębom, a Victoria rezerwom Iskierki (3:1 przyp. red.). Na pewno w roli faworytów wystąpi drużyna gospodarzy, gdyż wszelakie atuty przemawiają za nimi: grają na własnym boisku, pierwszy zespół rozgrywa swój mecz w sobotę. Drużyna Aquili jest wciąż w fazie budowy, stąd też w drużynie znajdzie się kilka nowych twarzy, które będą chciały się pokazać z jak najlepszej strony, by na stałe zadomowić się w wyjściowej jedenastce. Po kontuzjach do zdrowia wracają wielcy nieobecni ze spotkania rozgrywanego 4. września: Rafał Jastrząb oraz Piotr Bilski. Wszystkich miłośników piłki nożnej zapraszamy do odwiedzenia lokalnych boisk.

Miejsce: Przecław, Aleja Kasztanowa 15

Data: 11.09.2011r.,16:00

Sędzia: Jarosław Nowicki

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.